Co o nás možná nevíte.

 

Zahájení naší činnosti sahá do roku 1986, kdy ryby byly kromě vánoc nedostatkovým zbožím. V té době jsme zřídili malou sádku ve sklepě a užívali si ryb od podzimu až do jara. Postupem času nejen že přibývalo přátel holdujících pokrmům z ryb, ale především se začala projevovat touha ochutnat něco jiného, než kapra. (Mimo jiné, kapra dodnes řadím jako nejlepší rybu, především smažený s bramborovým salátem v chladných a deštivých dnech, grilovaný ve dnech teplých letních večerů.) S rozšiřováním druhů ryb se postupem rozšiřovaly i skladové kapacity. Po roku 1990 jsme zlegalizovali činnost živnostenským oprávněním.

 

V součastné době se zabýváme především maloobchodním prodejem sladkovodních ryb, jejich zpracováním a porcováním dle přání zákazníků, včetně kuchyňské úpravy.

 

Dodávky ryb máme zajištěny z prvotřídních chovů z celé republiky, především však z Českomoravské vysočiny (oblast Velkého Meziříčí) a Jižních Čech (Školní rybářství Protivín). Ryby nakupujeme v té nejvyšší kvalitě a jakosti.

 

Pokud se řadíte mezi „rybožrouty“, tak se těšíme na vaši návštěvu a rádi si popovídáme o nějakých dobrých receptech. V opačném případě vám rádi poradíme jak s úpravou tak přípravou ryb.

Přejeme vám "Ať se daří" a těšíme se na návštěvu.